Craft brewing

Pridajte naše odborné znalosti a profesionálne pivovarnícke zariadenia k svojmu nadšeniu pre varenie remeselného piva. Spoločnosť Alfa Laval vám môže pomôcť pri varení unikátneho remeselného piva a prekonávaní problémov. Možno potrebujete zabezpečiť trvalú kvalitu alebo zvýšiť objem výroby, prípadne si kladiete otázku, či by ste mohli robiť niečo lepšie. Konečne môžete získať nové zariadenie, ktoré bude nainštalované správne hneď na prvý pokus. Máme tie správne zariadenia na varenie remeselného piva, ako aj skúsenosti, znalosti a spoločnú vášeň, vďaka ktorým vám môžeme pomôcť.

Craft brewing solutions

Úžasné, výnimočné pivá

  • Riešenia pre všetkých pivovarníkov od tých, ktorí rozumejú svojmu remeslu
  • Osvedčené výsledky pri zvyšovaní ziskovosti a znižovaní spotreby vody a energie
  • Flexibilita, ktorá vám umožní rýchlo využiť nové trendy vo varení remeselného piva
  • Globálna servisná sieť odborníkov na varenie remeselného piva, ktorá vás podporuje prostredníctvom pivovarníckych zariadení, systémov a odborných znalostí
Naše osvedčené zariadenia a riešenia na varenie remeselného piva, od jednotlivých komponentov a procesných modulov až po projekty na kľúč, sú navrhnuté a vyrobené pre nezávislých lokálnych výrobcov remeselného piva aj globálne remeselné pivovary. Umožňujú zlepšiť kvalitu piva, optimalizovať výrobu a znížiť náklady a vplyvy na životné prostredie. Umožnením dôkladnej kontroly nad varením piva a nákladmi vám môžeme pomôcť variť úžasné, výnimočné pivá.
.

Proces varenia remeselného piva

Craft brewing process flowchart
.
.

Odstránenie problémov pri varení piva pomocou našich pivovarníckych zariadení

Súčasťou každodenného života pivovarníkov je zlepšovanie prevádzky – od pivovaru až po balenie. Prírastkové zlepšenia v oblasti výťažnosti mladiny, straty piva alebo spotreby vody môžu priniesť podstatné úspory z dlhodobého hľadiska. Pozrite sa, ako naše odborné znalosti o procese varenia piva, pivovarnícke riešenia a jednotlivé komponenty pre každú fázu procesu pomáhajú obísť a prekonať bežné problémy v pivovarníckom procese.

 

.

Pivovar

Opätovné získavanie mladiny, obmedzenie odpadu, úspora energie a zlepšenie efektivity a hygieny pivovaru

Industrial equipment for brewhouse efficiency 640x360

Studený blok

Opätovné získavanie piva, skrátenie fermentácie a dozrievania, zlepšenie hospodárenia s kvasnicami, odberu vzoriek a ďalších procesov

Brewing a better yeast 640x360

Filtrácia a úprava

Zabránenie znehodnoteniu, zlepšenie kvality piva a diverzifikácia produktov

Beer filtration 640x360

Príprava a čistenie liniek

Optimalizácia čistenia a prípravy liniek.

Utilities and cleaning 640x360
.
.

Zariadenia na optimálne varenie remeselného piva

Umenie varenia piva v sebe spája komplexné procesy a kreatívne umelecké majstrovstvo. Prekonávanie rozdielov medzi teóriou varenia piva a varením remeselného piva v praxi vychádza zo skúseností umožňujúcich všimnúť si náznaky problému a odborných znalostí potrebných na správnu reakciu. Spoločné odborné znalosti pritom prinášajú výhody – od pivovaru až po balenie. S pomocou správnych pivovarníckych zariadení používaných správnym spôsobom je možné vyhnúť sa problémom, prípadne ich kontrolovať. Pozrite si naše znalosti o procesoch a riešenia pre varenie remeselného piva.

.
Hops3

Získajte viac piva

Beer and cider production 640x360

Zlepšite kvalitu piva

background-beer-bottles

Diverzifikujte svoje pivo

.
.

Šťastní zákazníci

Boston Beer Company

Beer Company

Jednou z prvých vecí, ktorú sme nainštalovali, bol separátor Brew od spoločnosti Alfa Laval. Spoločnosť Alfa Laval bola tiež ochotná prevziať veľkú časť riadenia projektu. Úspešne riadila celý proces. Po celý čas nám bola k dispozícii jej technická podpora. 

David Grinnell, viceprezident pre prevádzku pivovaru, The Boston Beer Company, USA

Ďalšie informácie

Harpoon Brewery

Harpoon Brewery – Iso-Mix

Systém Iso-Mix nám umožňuje rýchlo a konzistentne upraviť obsah CO2 a stupňovitosť, ako aj pridať ďalšie zložky, čo znamená menej manuálnej práce a zníženie rizika oneskorení počas balenia.

Al Marzi, viceprezident a hlavný pivovarník, Harpoon Brewery, USA

Ďalšie informácie

Amager Bryghus

S jedinou kompaktnou jednotkou Brew 80 si môžete dovoliť väčšiu kreativitu. Pri experimentovaní s príchuťami vás teraz obmedzuje už len vlastná predstavivosť. Toto zariadenie sa ukázalo byť viac všestranné, ako sme si predstavovali. Výrazne podporuje náš kreatívny, nekonvenčný prístup k vareniu piva, ako aj produkty, ktoré sa na preplnenom trhu naozaj nestratia.

Morten Valentin Lundsbak, zakladateľ, Amager Bryghus, Kodaň, Dánsko

Ďalšie informácie

Rebellion Beer Company

Rebellion Beer Company

Verím, že varenie remeselného piva v relatívne malom meradle, ako to robíme my, je stále tradičné umenie vytvárania osobitných charakteristických pív pomocou starobylých spôsobov varenia piva, ktoré sú však spojené s prvkami moderných technológií, ako je napríklad jednotka Brew 80. 

Spoluvlastník Mark Gloyens, Rebellion Beer Company Ltd. Marlow, Buckinghamshire, Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

.
.

Keď je kvalita na prvom mieste

Objavte dobre navrhnuté riešenia pre remeselné pivovary.

Boston Beer case 640x360
.
.

Stretnime sa

This information is stored and processed in accordance to our privacy policy.

.
Hero brew 20 1920x480 181130 v1

Your passion deserves the best

Introducing Brew 20 for brewpubs and microbreweries