Spracovanie tukov a olejov

Spoločnosť Alfa Laval je už desaťročia popredným dodávateľom pre producentov rastlinných a živočíšnych tukov a olejov na celom svete. Naše špecializované spracovateľské zariadenia sú starostlivo navrhnuté tak, aby zvyšovali výťažnosť a kvalitu vašich konečných produktov a zároveň vytvárali nové možnosti znižovania nákladov. Od pokročilých simulačných nástrojov až po konektivitu a mnoho ďalšieho, stále posúvame odvetvie vpred – vždy s cieľom priniesť vám maximálnu spoľahlivosť počas celého dlhého životného cyklu zariadenia.

fat and oil processing 640x360
.

Využitie a priemyselné odvetvia

Zo širokej škály prelomových separačných technológií sa naša ponuka rozrástla na systémy a zariadenia, ktoré pokrývajú celý výrobný proces. Zistite, prečo je spoločnosť Alfa Laval stále prvá v oblasti oleja. Vyberte si oblasť použitia a objavte nové možnosti spracovania.

Optimalizácia procesu jedlého oleja

Rafinácia surového oleja na jedlý olej si vyžaduje hlboké znalosti procesov – od odstraňovania glejovitých látok, neutralizácie a odparafínovania až po bielenie, dezodorizáciu a znižovanie obsahu GE a 3-MCPD.

degumming-for-edible-oil 640x360
Olive Oil Booster herobanner 1920x480 1

Zvýšenie ziskovosti z olivového oleja

Dosahujte optimálnu výťažnosť a kvalitu olivového oleja počas celého obdobia zberu

>
.

Radi vám pomôžeme

Zaujímam sa o:
Chcete dostávať informácie o webinároch na požiadanie, pozvánky na budúce podujatia a novinky o produktoch a službách?

Tieto informácie sa ukladajú a spracúvajú v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.