Urýchlenie prechodu na udržateľné riešenia

Predstavte si udržateľnejší svet. Svet, v ktorom je potrebné menej na to, aby sme vyrobili ešte viac. Svet, v ktorom efektívne uspokojujeme rastúce energetické nároky a zároveň znižujeme emisie CO2. Predstavte si svet, v ktorom dokážeme využiť silu prírodných zdrojov a zároveň ich chrániť.

V spoločnosti Alfa Laval si tento svet nielen predstavujeme. Budujeme ho - spolu s našimi zákazníkmi a partnermi. Neustálymi inováciami urýchľujeme prechod na efektívnejšie a čistejšie energetické riešenia a posúvame dopredu cirkulárnu ekonomiku. Naše hlboké znalosti v odbore nám umožňujú optimalizovať procesy zákazníkov, prekonávať najťažšie výzvy a neustále vytvárať lepší svet.

Spoločnou prácou urýchľujeme prechod na udržateľné riešenia. Všetko je to o napredovaní k lepšiemu - pre Vaše podnikanie, ľudí a pre planétu, ktorú všetci zdieľame.

cleantech_symbol_640x360.png

Cestou vzájomnej spolupráce môžete urýchliť Vaše udržateľné riešenia

Vďaka základom postaveným na desaťročiach skúseností disponuje spoločnosť Alfa Laval jedinečnými kompetenciami na identifikáciu nových možností, ako z existujúcich procesných aplikácií získať viac. Zistite, ako môžu naše riešenia a podpora, ktorú Vám môžeme ponúknuť ako partner, pomôcť Vášmu podniku rásť správnym spôsobom a dosiahnuť jeho plný udržateľný potenciál.

Naši odborníci Vám ukážu cestu

Vypočujte si Madeleine Gilborne, manažérku pre rozvoj podnikania spoločnosti Alfa Laval v oblasti čistých technológií, o našej práci v oblasti čistej energie, energetickej účinnosti a cirkulárnej ekonomiky. Spolupráca so spoločnosťou Alfa Laval Vám umožní kontakt s poprednými odborníkmi z odvetvia, ako je Madeleine, ktorí podporujú urýchlenie udržateľnosti Vašej prevádzky.

Naša globálna výzva: dekarbonizácia

Výzva dekarbonizácie je dvojaká: musíme súčasne podporovať rýchlo rastúci dopyt po energii a zároveň znižovať emisie CO2, aby sme splnili ciele Parížskej klimatickej dohody.

Ako ukazuje tento graf, náš súčasný kurz je ďaleko od toho, kde by mal byť. Dosiahnutie parížskeho cieľa obmedziť nárast globálnej teploty na 1,5 °C do roku 2050 si bude vyžadovať cestu podľa scenára "udržateľného rozvoja". Treba však poznamenať, že v tom istom období sa očakáva nárast energetických potrieb až o 54 %. Žiadne jednoduché riešenie preto nemôže zmeniť globálny energetický systém. Bude si to vyžadovať kombináciu technológií a palív.

V spoločnosti Alfa Laval máme skúsenosti a znalosti na podporu Vašej transformácie s riešeniami, ktoré umožňujú energetickú účinnosť, čistú energiu a cirkulárnu ekonomiku. Prečítajte si viac informácií nižšie alebo nás kontaktujte ešte dnes.


Kontaktujte nás

 

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Energetická účinnosť

Ako môže spoločnosť Alfa Laval maximalizovať vašu energetickú účinnosť? Prečítajte si o tom, ako naše riešenia pomáhajú ušetriť 50 GW energie ročne - čo znižuje emisie CO2 až o 25 miliónov ton. To je 550-násobok vlastnej uhlíkovej stopy spoločnosti Alfa Laval.

Alfa Laval Sustainable solutions Energy efficiency

Čistá energia

Ste pripravení objaviť riešenia budúcnosti pre ekologickú výrobu vodíka, palivové články, zachytávanie uhlíka a skladovanie energie? Kliknite sem a dozviete sa o riešeniach spoločnosti Alfa Laval na urýchlenie prechodu na čistú energiu.

Sustainable solutions Clean energy

Cirkulárna ekonomika

Chcete sa dozvedieť, ako spoločnosť Alfa Laval spolupracuje s partnermi a zákazníkmi na zabezpečení toho, aby sa každý prírodný zdroj využíval - a opätovne používal - čo najefektívnejším spôsobom? Objavte naše najnovšie riešenia na podporu cirkulárnej ekonomiky.

Sustainable solutions Circular economy

Udržateľné partnerstvo

Vaša zvedavosť je našou zvedavosťou. Vaša vášeň je našou vášňou. Alfa Laval verí, že spolupráca a silné partnerstvá sú kľúčom k urýchleniu riešení zajtrajška. Už viac ako sto rokov sú palivom, ktoré stojí za našimi neúnavnými inováciami. Dnes poháňajú náš nový vývoj v oblasti energetickej účinnosti, čistej energie a cirkulárnej ekonomiky. Zistite, ako môžu naše riešenia a podpora, ktorú Vám môžeme ponúknuť ako partner, pomôcť Vášmu podniku rásť správnym spôsobom prostredníctvom dosiahnutia plného udržateľného potenciálu.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable partnership

Servis pre optimalizáciu energetickej účinnosti

Optimalizujte účinnosť prenosu tepla svojich doskových výmenníkov tepla ich správnou údržbou. Účinné doskové výmenníky tepla a správny servis môžu ušetriť 100 GW a 50 miliónov ton CO2.

Service CleanTech puff 640x360

Spoločnosť Alfa Laval sa zúčastňuje na konferencii COP28

Alfa Laval sa zúčastňuje ako člen švédskej delegácie na konferencii OSN o zmene klímy, COP28, v Spojených arabských emirátoch. Pripájame sa tak k celosvetovému úsiliu o urýchlenie prechodu na nulové emisie do roku 2050. Zameriame sa predovšetkým na systémové zmeny, ktoré prebiehajú v priemyselných odvetviach, od ktorých je dnešná spoločnosť závislá. Urýchľujeme prechod na čistú energiu, pomáhame znižovať emisie a spotrebu vody v energetike, potravinárstve, vodnom a námornom priemysle.

city-in-sunset-lights-incl-logo
.
Cleantech Herobanner 1920x480-final

Urýchlenie udržateľných riešení

Predstavte si udržateľnejší svet

.

Udržateľné riešenia pre lepší svet

Vedeli ste, že spoločnosť Alfa Laval prispieva k 15 zo 17 cieľov OSN v oblasti udržateľnosti? Ponúkame nielen riešenia, ktoré reagujú na potreby našich zákazníkov, ale aj na potreby našej planéty. Naša najnovšia správa o udržateľnosti dokumentuje prácu, ktorú vykonávame, aby sme pomohli vytvoriť lepšie každodenné podmienky pre všetkých.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable solutions

Náš oceňovaný časopis HERE

HERE je online časopis spoločnosti Alfa Laval a je držiteľom švédskej vydavateľskej ceny za rok 2019. Prináša najnovšie poznatky, analýzy a inšpirácie z nášho sveta i mimo neho. So zameraním na to, ako možno zlepšiť procesy s cieľom šetriť energiu a chrániť životné prostredie, HERE skúma globálne a miestne výzvy spolu s inováciami a riešeniami, ktoré ich môžu riešiť

Alfa Laval Sustainable solutions HERE magazine

Kontaktujte nás 

Chcete sa dozvedieť viac o našich udržateľných riešeniach? Vyplňte formulár a bude vás kontaktovať jeden z našich odborníkov.

Kontaktujte nás

Tieto informácie sa ukladajú a spracúvajú v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.