Výroba Hard Seltzera

Rastúca popularita hard seltzeru otriasa alkoholovým priemyslom. Očakáva sa, že ich spotreba sa v priebehu niekoľkých rokov strojnásobí v dôsledku dopytu po nízkokalorických a nízkosacharidových alternatívach. Tento trend vytvára príležitosti pre vstup nových značiek na trh a uspokojenie rastúceho dopytu. Rýchle uvedenie seltzeru na trh s cieľom získať konkurenčnú výhodu si však vyžaduje správne vybavenie a know-how. A práve tu Vám môže pomôcť spoločnosť Alfa Laval.

hard seltzer introimg640x360

Spoločnosť Alfa Laval má bohaté skúsenosti získané počas desaťročí spolupráce s výrobcami fermentovaných a destilovaných nápojov. Má tiež kompletné portfólio riešení technologických liniek, ktoré sú ideálne na výrobu hard seltzera. Spolupracujte s nami ešte dnes a my Vám ukážeme, ako využiť potenciál na výrobu seltzeru.

Ste pivovarník?

Mnohé pivovary skúmajú, ako využiť rastúci trh s hard seltzerom. Ak už patríte medzi pivovary, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku o tento produkt, ste na správnom mieste. Spoločnosť Alfa Laval vás môže podporiť znalosťami a technológiami, aby ste mohli rýchlo prispôsobiť svoje existujúce zariadenia a začať vyrábať vysokokvalitné seltzery, ktoré spotrebitelia na Vašich kľúčových trhoch vyhľadávajú.Spolupracujte s nami a vydajte sa na túto cestu ešte dnes

Ste nováčikom v oblasti výroby alkoholických nápojov?

Rast hard seltzerov priťahuje záujem rôznych spoločností v nápojovom priemysle aj mimo neho, ako aj všetkých rozvíjajúcich sa podnikov. Ak chcete začať od nuly, spoločnosť Alfa Laval Vám môže byť partnerom a poskytnúť spoľahlivú a kvalitnú výrobu s rýchlym uvedením na trh. Naši odborníci Vám pomôžu s návrhom výrobnej linky. Máme širokú škálu osvedčených zariadení, vďaka ktorým môžete rýchlo začať pracovať.

Začnite svoju cestu so seltzerom a kontaktujte nás ešte dnes

Kompletný rad zariadení pre výrobu hard seltzeru

Chcete upraviť existujúci pivovar alebo vybudovať výrobnú linku od začiatku? Bez ohľadu na konkrétne potreby má spoločnosť Alfa Laval k dispozícii širokú škálu osvedčených technológií, ktoré Vám pomôžu. Kroky procesu a naše riešenia sú znázornené nižšie, pričom najdôležitejšie kroky sú zvýraznené.

hard-seltzer-process-diagram

Aldox Core 640x360.jpg

Systémy na odplynenie vody (DAW)

Rad modulov pre odplynenie vody Alfa Laval ALDOX sa vyznačuje všestrannou konštrukčnou koncepciou na odplyňovanie horúcej alebo studenej vody pre akýkoľvek výkon od 10 do 1 600 hl/h. Je dokázané, že dosahuje hladiny DO nižšej ako 0,01 ppm a účinnosť CO2 presahujúcu 95 %.

Viac informácií

brew_750e_product640x360.png

Odstredivé separátory

Sortiment odstrediviek Brew spoločnosti Alfa Laval je vhodný pre špecifické potreby výrobcov hard seltzeru. Osvedčili sa pri zvyšovaní výnosov a reagovaní na zmeny v dopyte, pričom zabezpečujú minimálne okysličenie a najvyššie hygienické štandardy.


Viac informácií

Sýtenie, miešanie a dávkovanie

Alfa Laval Carboblend je osvedčený systém na miešanie a sýtenie nápojov. Carboblend zabezpečuje kontinuálne a presné miešanie a sýtenie nápojov, vďaka čomu je nevyhnutným vybavením pre výrobcov seltzerov.

Viac informácií

placeholder_640x360.png

Realizácia v kompletnom rozsahu

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné produkty a riešenia, ktoré spĺňajú všetky Vaše potreby, či už upravujete existujúce výrobné zariadenie alebo staviate úplne novú výrobňu hard seltzera. Pomôžeme Vám so všetkým od návrhu až po uvedenie do prevádzky.


Viac informácií

Spoľahlivý partner od začiatku až do konca

Či už upravujete existujúce výrobné zariadenie, alebo staviate úplne nový závod na výrobu hard seltzera, spoločnosť Alfa Laval má skúsenosti v odbore, ktoré Vám umožnia spustiť prevádzku čo najrýchlejšie. Náš tím navrhne výrobnú linku, pomôže s riadením projektu, nainštaluje aj uvedie do prevádzky nové zariadenie a vyškolí Váš tím na jeho efektívnu obsluhu. Naším cieľom je zabezpečiť, aby všetko, čo potrebujete, fungovalo od prvého dňa tak, ako má.

Kontaktujte nás v súvislosti s Vaším projektom hard seltzeru

 

 

featured brands

Unikátna technológia pre výnosnú výrobu seltzeru

So zariadením Alfa Laval získate nielen technológiu, ktorá sa osvedčila v širokej škále aplikácií na výrobu nápojov. Získate tiež prístup k jedinečným konštrukčným prvkom. Znížite náklady a zároveň zabezpečíte kvalitu výrobkov, kvôli ktorej sa k Vám zákazníci budú vracať. Jednou z kľúčových inovácií je jediná plne hermetická technológia odstredivky so spodným plnením na trhu, ktorá zároveň minimalizuje okysličenie a výrazne znižuje spotrebu energie.

Ďalšie informácie o našich špičkových separačných technológiách pre potravinárske a nápojové aplikácie

Odborný servis a podpora - bez ohľadu na to, kde sa nachádzate

V spoločnosti Alfa Laval sú zariadenia len začiatkom. Všetky naše riešenia sú podporované celosvetovou sieťou servisných expertov, ktorí Vám môžu poskytnúť podporu kdekoľvek a kedykoľvek ju budete potrebovať. Popri rýchlej dodávke náhradných dielov je tu naša servisná sieť, ktorá poskytuje úplný komfort spoľahlivej a dlhodobej prevádzky Vašich systémov. Pre maximálnu istotu životnosti a lepšiu kontrolu nad rozpočtom na údržbu Vám môžeme ponúknuť aj servisné riešenie na mieru ako súčasť servisnej zmluvy Alfa Laval.

separator service troubleshootingv2

Chcete sa dozvedieť viac o riešeniach pre Hard seltzer?

Tieto informácie sa ukladajú a spracúvajú v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.