Geotermálne vykurovanie

Geotermálna voda je úsporný a ekologický spôsob výroby tepla. Spoločnosť Alfa Laval má požadované aplikaačné znalosti a moderné technológie pre účinné začlenenie tohto zdroja obnoviteľnej energie do sietí centrálneho a lokálneho zásobovania teplom.

geothermal heating 640x360

Vždy dostupná energia

Geotermálne vykurovanie, ktoré využíva energiu z vnútra zeme, je ekologickým riešením, ktoré obmedzuje spotrebu fosílnych palív. Nie je pritom závislé na poveternostných podmienkach, je vždy dostupné. Geotermálne vykurovanie sa zvyčajne používa ako doplnok k iným zdrojom tepla. Významnou aplikáciou je využitie teplej vody na vykurovanie budov a prípravu teplej vody. Ak je teplota geotermálnej vody dostatočne vysoká, môže sa privádzať priamo do výmenníka tepla a následne sa použiť v systémoch centrálneho zásobovania teplom.

Aplikačné znalosti a moderné technológie

Spoločnosť Alfa Laval využíva svoje bohaté znalosti s aplikáciou geotermálneho vykurovania k vytváraniu optimálnych riešení pre využitie geotermálnej energie. Vyrábame modernú technológiu - od geotermálnych studní až po odovzdávacie stanice systému centrálneho zásobovania teplom. Naše výmenníky tepla s certifikáciou AHRI s doskami z nerezovej ocele alebo titánu a predradené filtre ALF sú optimálnou voľbou pre použitie korozívnych médií, ako je geotermálna voda.

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Udávame smer vo vykurovaní a chladení