Zvýšte produktivitu a obmedzte vplyv na životné prostredie pomocou optimalizácie systémov na dopravu kvapalín

Zvýšte produktivitu a obmedzte vplyv na životné prostredie pomocou optimalizácie systémov na dopravu kvapalín

Chcete znížiť náklady na energiu a vodu? Optimalizácia procesného zariadenia je rozumný a udržateľný spôsob, ako podporiť ľudí, planétu a ziskovosť.

Ak chcete optimalizovať výkonnosť svojho závodu a zároveň zvýšiť ziskovosť, pozrite sa bližšie na svoje systémy CIP.

V priemere 20 % spotreby energie v závode pripadá na CIP. Optimalizácia základných technológií CIP je osvedčený spôsob zvýšenia udržateľnosti a ziskovosti vášho výrobného závodu.

Optimalizujte svoje procesy CIP v mliekárenskom, potravinárskom a nápojovom priemysle. Dosiahnite vyššiu prevádzkyschopnosť a výrazné úspory energie a vody s minimálnym odpadom.

 

Energeticky účinnejšie CIP

  • Miešadlá Alfa Laval spotrebujú o 80 % menej energie ako bežné miešadlá
  • Čerpadlá Alfa Laval znižujú spotrebu energie o 30 %

 

CIP s efektívnejším využitím zdrojov

  • Ventily Alfa Laval s automatickým rázovým čistením sedla spotrebujú až o 90 % menej vody a CIP roztokov.
  • Systémy čistenia nádrží Alfa Laval znižujú spotrebu vody o 70 %

Vďaka udržateľnej optimalizácii dokáže spoločnosť Alfa Laval nájsť spôsoby, ako môžete dosiahnuť svoje ciele v oblasti udržateľnosti.

        

.

Elektronická kniha Splňte si svoje ciele v oblasti udržateľnosti a úspory nákladov

Nová interaktívna elektronická kniha spoločnosti Alfa Laval Splňte si svoje ciele v oblasti udržateľnosti a úspory nákladov vám pomocou optimalizácie CIP pomôže preskúmať technologické inovácie a odhadnúť úsporu nákladov. Skúsenosti zákazníkov z praxe ukazujú, že je potrebné modernizovať základné zariadenia CIP, ako sú ventily, čerpadlá, čistiace hlavy nádrží a miešadlá.

CIP Sustainability Optimization Brochure 640x360
.

Spokojní zákazníci

Yörükoğlu Süt case story 640x360
Dabur case story 640x360
Alfa Laval LKH pumps Dairy case story 640x360

Yörükoğlu Süt, Turecko

„Keď sme zistili, ako môžu spoločnosti Alfa Laval a Tetra Pak podporiť náš program udržateľnosti prostredníctvom úspor vody a energie, objavili sme nové možnosti.“

 Burak Aksoy, riaditeľ závodu, Yörükoğlu Süt. 

 

Prečítajte si príbeh spoločnosti
Yörükoğlu Süt, Turecko

Dabur Naturelle, Dubaj

"Veríme, že environmentálna udržateľnosť je základným prvkom obchodného úspechu." 

Subba Rao, vedúci medzinárodných operácií, Dabur International.

 

Prečítajte si príbeh spoločnosti
Dabur Naturelle, Dubaj

Spoločný audit spoločností Alfa Laval a Tetra Pak

„Chcel som mať istotu, že nové čerpadlá budú plniť svoju úlohu, ale čerpadlá LKH prekonali moje očakávania.“

Manažér údržby mliekarne, spoločnosť Major Dairy Company, Dánsko.

 

Prečítajte si príbeh o spoločnom audite

        

.

Vyberte si najúčinnejšie produkty pre svoje základné technológie CIP

Čerpadlo Alfa Laval LKH Prime

Vďaka kombinácii pokročilej technológie „air-screw“, optimalizovanej geometrie obežného kolesa a krytu čerpadla Alfa Laval LKH Prime prekonáva očakávania v oblasti tichosti a účinnosti chodu, ako aj zníženia spotreby energie a uhlíkovej stopy. Čerpadlo Alfa Laval LKH Prime je navrhnuté tak, aby spĺňalo najprísnejšie normy a hygienické predpisy.

LKH 高效自吸泵-LKH high-efficiency self-priming pump

Alfa Laval ThinkTop® V70

Zariadenia Alfa Laval ThinkTop® V70 predstavujú ďalšiu generáciu popredných snímacích a riadiacich jednotiek hygienických ventilov Alfa Laval. Sú určené na montáž na naše ventily Mixproof z radu Unique. Poskytuje doteraz najrýchlejšie rázové čistenie sedla v tomto odvetví, pričom jedno „rázové čistenie sedla“ stačí na odstránenie produktu s nízkym obsahom tuku z ventilu. Jeho bezkonkurenčný výkon dokáže znížiť spotrebu vody a odpadovej vody až o 90 %.

阿法拉伐自动阀门控制器

Rotačné tryskové hlavice Alfa Laval TJ

Zariadenia Alfa Laval s rotačnými tryskovými hlavicami na čistenie nádrží zaisťujú mimoriadne účinné čistenie, vysokú kvalitu konečného produktu, vyšší celkový výkon a až 70 % zníženie prevádzkových nákladov. Zabráňte znečisteniu vďaka opakovateľným vzorcom čistenia v rozsahu 360° a znížte nároky na spotrebu vody a chemikálií.

rotary jet head tj 640x360

Rotačný tryskový mixér Alfa Laval

Rotačný tryskový mixér Alfa Laval má dvojakú funkciu. Jediná jednotka dokáže miešať kvapaliny, dispergovať plyn a prášok, bez nutnosti použitia samostatného zariadenia pre jednotlivé procesy, čo prináša značné úspory. Po dokončení procesu miešania sa trysky mixéra môžu použiť na rozstrekovanie čistiacich kvapalín v nádrži, aby s účinne vyčistil jej povrch.

rotary jet mixer right side 640x360
.

Kontaktujte nás a objednajte si audit zariadenia alebo získajte ďalšie informácie o tom, ako môžete začať so zlepšovaním udržateľnosti

Chcete dostávať náš informačný bulletin near, v ktorom nájdete aktuálne informácie o produktoch, službách a témach udržateľnosti?
Súhlas so spracovávaním osobných údajov 
.

Realizujte svoju stratégiu udržateľnosti

Zvýšte úspory energie a vody a znížte emisie hygienických procesov na výrobných linkách. Náš mesačný informačný bulletin near vám prináša príbehy o tom, ako zákazníci spoločnosti Alfa Laval znižujú vplyv na životné prostredie v mliekárenskom, potravinárskom, nápojovom, kozmetickom a farmaceutickom priemysle. Čo je dobré pre ľudí a planétu, je dobré aj pre vašu firmu.

near subscribtion