Cleaning-in-Place pays for itself

Cleaning-in-Place CIPAk dochádza k zanášaniu, systém CIP čistenia od spoločnosti Alfa Laval zaistí rýchle a jednoduché vyčistenie výmenníkov tepla a vysokorýchlostných separátorov bez nutnosti demontáže. Spoločnosť Alfa Laval navyše môže pripraviť individuálne riešenie CIP čistenia podľa vašich konkrétnych požiadaviek, napríklad v prípade veľmi rozmerných systémov výmenníkov tepla alebo nebezpečných oblastí vyžadujúcich zariadenia s ochranou proti výbuchu.

Nižšie prevádzkové náklady

Elimináciou opakovaného a zbytočného rozoberania zariadení môžete dramaticky znížiť spotrebu náhradných dielov a počet pracovných hodín vyhradených na čistenie.

Cleaning-in-Place CIP

Rýchle a účinné vyčistenie

CIP zariadenie od spoločnosti Alfa Laval sa priamo pripojí k prípojkám na vašich výmenníkoch tepla alebo separátoroch, v ktorých bude následne obiehať zmes zahriatych netoxických čistiacich prostriedkov, ktoré účinne odstránia vodný kameň, usadeniny výrobkov a biologické nečistoty. Prevádzkové povrchy sa tým vyčistia a obnoví sa výkon vášho zariadenia.

Modulárne CIP zariadenie

Vyberte si zo širokej ponuky CIP modulov a systémov Alfa Laval z nerezovej ocele alebo polyetylénu (platí pre najmenšie moduly).

Individuálne navrhnuté CIP systémy - vhodné pre veľmi rozmerné výmenníky tepla, ktoré vyžadujú individuálne pripravené CIP riešenie.