Priemyselné chladenie

Spoločnosť Alfa Laval ponúka moderné, energeticky úsporné riešenia pre chladiarenstvo, chladenie mraziarní a chladiarní, chladenie v priemyselných budovách alebo chladenie klzísk. Pre potravinárstvo ponúkame vysoko účinné vzduchové chladiče, ktoré je možné používať spoločne s doskovými výmenníkmi tepla. Naše zariadenia nájdu uplatnenie v širokom spektre aplikácií od chladenia na bitúnku alebo pri spracovaní rýb a mäsa až po klimatizovanie skladísk čerstvých potravín.

montreal power play 640x360

Riešenie pre každú aplikáciu

Na skladovanie poľnohospodárskych výrobkov - zeleniny, zemiakov, ovocia - ponúkajú vzduchové chladiče Alfa Laval perfektný pomer medzi kapacitou / prietokom vzduchu na vytvorenie optimálneho prostredia pre každý typ komodity. Napríklad chladiče Alfa Laval určené do dozrievarní banánov sa používajú na optimalizáciu jednotlivých fáz citlivého procesu dozrievania

V moderných záhradníckych zariadeniach na pestovanie kvetín sa špeciálne vzduchové výmenníky tepla Alfa Laval používajú na chladenie a ohrev vzduchu v skleníkoch. Tieto systémy významne pozdvihnú ako rozsah, tak kvalitu výroby pri súčasnom znížení spotreby elektrickej energie a prevádzkových nákladov.

Alfa Laval TK20

Nový celozváraný rozoberateľný doskový výmenník tepla s vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie.

Prednosti výrobku

Alfa Laval Arctigo

Nové chladiče vzduchu vyvinuté pre použitie v priemyselných aplikáciách.

Prednosti výrobku 

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.