Úprava paliva spaľovacích motorov - čistenie minerálnych olejov

Spoločnosť Alfa Laval je ako uznávaný líder v segmente čistenia oleja ideálnym partnerom pre maximálne účinné využitie minerálnych olejov. Naše riešenie odstraňuje nečistoty z paliva, minimalizuje straty paliva a postará sa tak o dlhodobú ochranu a hospodárnu prevádzku výrobných zariadení v elektrárňach.

oil treatment 640x360

Kompletná ponuka

Spoločnosť Alfa Laval ponúka optimálne riešenia pre kompletné čistenie oleja na trase od skladovacej nádrže až po koncovku spaľovacieho motora, ktoré spoľahlivo ochráni vašu výrobu elektrickej energie. Alfa Laval vyrába vysokorýchlostné odstredivé separátory už viac ako jedno storočie - v tomto segmente tak máme viac skúseností, než akýkoľvek iný dodávateľ. V rovnakej kvalite ponúkame aj pomocné systémy, filtre a riešenia pre prácu s alternatívnymi palivami.

Naše riešenia pre čistenie olejov sú konštruované na nepretržitú prevádzku v náročných podmienkach. Vyznačujú sa nízkymi prevádzkovými nákladmi a vysokou mierou spoľahlivosti.

Ľahká voľba

Spoločnosť Alfa Laval si vždy zakladala na jednoduchosti a spoľahlivosti svojich riešení, čo platí v ešte väčšej miere pre naše výrobky určené na čistenie olejov. Funkciami CentriShoot a CentriLock, systémom vyprázdnenia separátora a mechanizmom uzamknutia bubna sme zjednodušili zariadenia a spoločne s tým tiež riziko opotrebovania.

Používame tiež modulárne komponenty a technológiu plug-and-play pre jednoduchú inštaláciu, uvedenie do prevádzky a údržbu. Riešenia od spoločnosti Alfa Laval s okamžitými alebo budúcimi prínosmi sú tou správnou voľbou ako pre nové zariadenia, tak aj pre rekonštrukciu starších technológií.