Kombinovaná výroba elektrickej energie a tepla

Ak pracujete s dieselovými či plynovými agregátmi (motormi) alebo ich používate na výrobu elektrickej energie, bude mať na váš úspech zásadný vplyv výber zariadení potrebných na ich schladenie. Spoľahlivý chod a vyššiu účinnosť.

Engine power portfolio 640x360 2023

So spoločnosťou Alfa Laval budete mať istotu, že vám vaše systémy vyrobia maximum elektriny, či už to bude malé záložné zariadenie alebo systém produkujúci stovky megawattov elektrickej energie.

Spoločnosť Alfa Laval je popredným dodávateľom komponentov s dlhou históriou spolupráce s konštruktérmi motorov a dodávateľmi elektrickej energie. Vďaka silnému partnerstvu a desiatkam rokov spolupráce rozumieme ako samotným výrobným zariadeniam, tak prevádzkovým požiadavkám.

Pre vaše podnikanie je kľúčový motor a súvisiace zariadenia. Pre nás je dôležité, aby sme vám zaistili maximálny zisk a účinnosť zariadení.

Priama cesta k profitabilnej výrobe elektrickej energie.

Svet okolo nás rýchlo mení, a preto vám chceme pomôcť optimalizovať vaše unikátne výrobné zariadenia. Sústredíme sa na celkovú efektivitu a priebežné technologické inovácie. Môžeme teda prepojiť energetický zisk s vynikajúcou prevádzkovou spoľahlivosťou.

S odbornou pomocou spoločnosti Alfa Laval dosiahnete maximálny výkon a zlepšíte svoj hospodársky výsledok.