Technická podpora

Spolupráca so spoločnosťou Alfa Laval znamená, že nikdy nezostanete na to sami. Naša služba pomoci je k dispozícii preto, aby ste mali neustále partnera, ktorý vás bude podporovať. Niečo sa dá zariadiť cez telefón, avšak ostatné prípady si vyžadujú asistenciu našich najskúsenejších odborníkov.

support icon blue
.

Exkluzívne skladové zásoby

Zabezpečte si dostupnosť kľúčových náhradných dielov

Exclusive Stock, čiže exkluzívne skladové zásoby, je strategická služba, ktorá zaisťuje, že podstatné náhradné diely vždy budú na tom správnom mieste a v správnom čase. Tým, že nám v jednom z našich globálnych distribučných centier umožníte, aby sme rezervovali tie najpodstatnejšie náhradné diely pod menom vašej spoločnosti, si zaistíte ich dostupnosť a zároveň znížite náklady na skladové zásoby, pracovnú silu a administratívu.

Expedícia v ten istý deň

Udržiavanie vlastných zásob znamená vysoké náklady na skladovanie. So službou Exclusive Stock získate prístup k vysokokvalitným originálnym náhradným dielom, ktoré sú pripravené na odoslanie v deň, keď ich potrebujete.

Službu Exclusive Stock používajte, keď potrebujete zaistiť dostupnosť jedinečných a kritických náhradných dielov, ak potrebujete určitú časť na splnenie bezpečnostných a environmentálnych predpisov alebo ak máte strategické dôvody na optimalizáciu riadenia zásob.


.

Technická dokumentácia

Kľúč k zariadeniu

Mať k dispozícii technickú dokumentáciu znamená kratšiu dodaciu lehotu pri objednávaní náhradných dielov a správne zaobchádzanie so zariadením počas každodennej prevádzky. Presná dokumentácia tiež zabezpečuje možnosť certifikácie a auditu zariadenia v prípade potreby a umožňuje jednoduchšie postupy v prípade potreby údržby.

Technická dokumentácia je užitočná v prípade straty dokumentácie, je potrebná pre vykonanie auditu alebo kontroly alebo v prípade opotrebenia, keď je potrebné objednať nové diely.


.

Školenie

V zručnostiach a znalostiach je sila

Keď si kúpite vybavenie Alfa Laval, kúpite si pokoj. Pokoj mysle. Aby ste mohli splniť svoje ciele, musíte sa spoľahnúť aj na obsluhu zariadení. Preto je rozvoj zručností neoceniteľný pre vaše každodenné činnosti. Musíte si byť istí, že máte správne know-how. Efektívne zaškolenie vám poskytne široké znalosti o tom, ako používať a udržiavať systémy Alfa Laval.

Investujte do odborného školenia Alfa Laval

Prostredníctvom nášho odborného školenia dokonale spoznáte svoje zariadenie. Investujete do optimálnej efektívnosti a lepšej výkonnosti. Naše odborné školenie vám tiež zabezpečí pocit bezpečia a pohodlia pri obsluhe zariadenia.

Naším školením získate:

  • zvýšenú bezpečnosť a spoľahlivosť zariadenia,
  • znížené náklady na prevádzku a údržbu,
  • súlad s regulačnými požiadavkami,
  • dlhšiu životnosť zariadenia,
  • sebaistejších a kompetentných pracovníkov obsluhy.

.

Riešenie problémov

Ak v súvislosti so zariadením od Alfa Laval a bez ohľadu na príčinu vznikne akýkoľvek problém, odborníci zo spoločnosti Alfa Laval identifikujú jeho hlavnú príčinu a vyriešia ho tak, aby sa predišlo ďalším problémom. Odborníci zo spoločnosti Alfa Laval zabezpečia, že sa problém vyrieši, a poskytnú podrobnú analýzu spolu s odporúčaním v ďalších oblastiach, ktoré možno zdokonaliť.

Naši skúsení a kvalifikovaní poradcovia pre riešenie problémov poskytujú okamžitú podporu ako na mieste, tak aj mimo neho, aby vyriešili akýkoľvek problém súvisiaci s vaším zariadením Alfa Laval. Nájdeme príčinu neplánovaných odstávok a zabezpečíme, aby zariadenie fungovalo čo najlepšie. Taktiež identifikujeme nebezpečné situácie a predchádzame im, aby sme zlepšili pracovné podmienky pre vašich zamestnancov.

Našich odborníkov na riešenie problémov kontaktujte vždy, keď zaznamenáte zníženie výkonu, keď sa vyskytnú nevysvetliteľné odchýlky od požiadaviek na prevádzku, keď zaznamenáte poruchy procesu alebo keď spotreba energie je nezvyčajne vysoká.


Potrebujete pomoc alebo máte otázky týkajúce sa servisu?

Ak potrebujete pomoc alebo máte akékoľvek otázky týkajúce sa prevádzky a údržby svojich zariadení, môžete sa kedykoľvek obrátiť na náš tím miestnych servisných technikov.

Service staff 640x360

Pozrite si naše videá o servise a údržbe

Naše videá vám poskytnú teoretické základy a praktické tipy týkajúce sa servisu nášho zariadenia. Kliknutím na nižšie uvedený odkaz otvoríte zoznam videoklipov.

CE service video list image