Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Výroba nápojov

Nealkoholické nápoje, šťavy, balená voda, káva, čaj, pivo, víno a ďalšie nápoje - dopyt po týchto komerčne vyrábaných nápojoch narastá. Úspešná výroba nápojov vyžaduje nezávadný, nákladovo efektívny a dlhodobo udržateľný viacstupňový proces spracovania s maximálnym využitím surovín a zachovaním požadovaných vlastností koncového výrobku. Spoločnosť Alfa Laval ponúka komponenty, moduly a kompletné výrobné linky, ktoré spĺňajú konkrétne požiadavky výrobcov nápojov a pivovarov.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Related services

V kontakte s výrobou a inováciami v nápojovom priemysle

Výrobcovia nápojov a pivovary čelia mnohým výzvam: zatiaľ čo ceny surovín, prísad a výrobných nákladov rastú, musia dodávať chutné nápoje za nízke ceny stále náročnejším spotrebiteľom.

Musia sa tiež vyrovnať s rastúcimi reguláciami výroby a minimalizovať jej vplyv na životné prostredie.

S riešeniami pre výrobu nápojov od Alfa Laval môžete tieto prekážky prekonať a pritom znížiť výrobné náklady, spotrebu elektrickej energie, vody a ďalších prevádzkových médií a zaistiť nezávadnosť výrobkov.

Naše riešenia zaistia hygienické podmienky pri výrobe a účinné čistenie zariadení a výrobných liniek metódou CIP (cleaning-in-place). Pritom spĺňajú najprísnejšie právne záväzné hygienické normy upravujúce podmienky výroby.

Medzi ďalšie nemenej dôležité prínosy patria:

  • Zvýšenie produktivity a spoľahlivá prevádzka vďaka vysokej spoľahlivosti a maximálnej prevádzkyschopnosti.
  • Lepšie zužitkovanie surovín, menej odpadu zo spracovávaných prísad a výrobkov.
  • Zníženie spotreby prevádzkových médií a energií, ako sú voda a elektrina a recyklovanie odpadových pár.Napríklad náš najnovší rad separátorov znižuje spotrebu elektrickej energie o 30%. Výberom správneho čerpadla od Alfa Laval podľa konkrétnych výrobných parametrov je možné znížiť spotrebu elektrickej energie až o 50%.

Through an Alfa Laval microfiltration system, Oettinger Brewery has been able to recover 20-25 thousand hectoliters of beer from harvested yeast and reduce CO2 emissions.

Aktuálne informácie o dôležitých otázkach udržateľnosti a príležitostiach vo vašom odvetví a vašej výrobe.

Ďalšie informácie

Príbehy zákazníkov Zobrazit více

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Výroba nápojov