Príprava teplej vody

Riešenia pre prípravu teplej vody pre domácnosti Alfa Laval dodávajú teplú vodu hospodárnym spôsobom podľa aktuálnej potreby. Naše systémy môžu zásobovať teplou vodou bytové jednotky, domy, alebo dodávať veľké objemy vody pre centrálne systémy a dodávať vodu bez rizika znečistenia baktériou legionely.

domestic hot water 640x360

Príprava teplej vody podľa potreby

Systémy Alfa Laval môžu zásobovať veľké závody teplou vodou využitím prietokového ohrevu alebo akumuláciou v zásobníku. Systém prietokového ohrevu poskytuje "neobmedzený" prístup k teplej vode, zatiaľ čo systém so zásobníkom dodáva teplú vodu s pridanou hodnotou v podobe akumulovanej teplej vody. Systémy prípravy teplej vody Alfa Laval sa používajú na celom svete v bytových domoch, nemocniciach, sanatóriách, hoteloch, školách, kancelárskych budovách, športových centrách a ďalších verejných budovách.

Prevencia zamorenia baktériami legionely

V závislosti od podmienok sa môže legionelám dobre dariť v prostredí, ako sú systémy prípravy teplej vody. Ľudia sa môžu nakaziť týmito baktériami vdýchnutím vodných výparov pri sprchovaní alebo umývaní. Spoločnosť Alfa Laval preto ponúka systém čistenia vody na báze tepelnej dezinfekcie na odstránenie baktérií zo systémov prípravy teplej vody.

Udávame smer vo vykurovaní a chladení

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.