Klimatizačné a chladiace systémy

Správny návrh chladiaceho systému môže byť zložitá úloha, úspešné vyriešenie si vyžaduje zohľadnenie mnohých faktorov. Spoločnosť Alfa Laval dodáva kompletný rad výmenníkov tepla a komponentov pre aplikácie chladenia, využíva znalosti a skúsenosti, ktoré získala realizáciou množstva realizovaných projektov po celom svete.

cooling general 640x360

Kompletný rad, spoľahlivý výkon

Väčšina chladiacich systémov využíva jeden alebo viac výmenníkov tepla. Spoločnosť Alfa Laval je pripravená ponúknuť optimálne riešenie z kompletného radu výmenníkov tepla podľa konkrétnych požiadaviek. Naše certifikované výmenníky tepla sú zárukou spoľahlivého výkonu.

Riešenie pre oddelenie tlakových pásiem

Spoločnosť Alfa Laval poskytuje riešenia pre veľké projekty, ako je chladenie mrakodrapov. Vo vysokých budovách je nutné čerpať veľké množstvo vody na veľké vzdialenosti pri stálom tlaku. Kompletná ponuka na chladenie vo výškových budovách od spoločnosti Alfa Laval zahŕňa aj výmenníky tepla pracujúce ako oddeľovače tlaku, ktoré chránia chillery a klimatizačné jednotky pred poškodením vysokým tlakom.

Udávame smer vo vykurovaní a chladení

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.