Vykurovanie vnútorných priestorov

Vykurovanie vnútorných priestorov sa používa na vytvorenie príjemného prostredia v interiéri - doma, v zamestnaní alebo vo verejných budovách. Ponúkame kompletný rad riešení pre vytvorenie konzistentného príjemného prostredia v interiéri s nízkymi nákladmi.

space heating 640x360

Prenos tepla

Podľa podmienok v interiéri a ďalších faktorov sa môže priestor vykurovať radiátormi, podlahovým kúrením alebo ohrievačmi vzduchu. Použitie teplej vody na vykurovanie vnútorných priestorov, najmä v kombinácii s radiátormi, je úplne bežné. Alternatívou k radiátorom je podlahové kúrenie s vykurovacími okruhmi pod podlahou. Ohrievače vzduchu fúkajú teplý vzduch do miestnosti , zvyčajne sa používajú vo verejných budovách.

Kompletné riešenie pre vykurovanie vnútorných priestorov

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné riešenie so širokou škálou výkonov pre vykurovanie budov všetkých veľkostí. Jedným príkladom za všetky je odovzdávacie stanice Micro, ktorá predstavuje kompletné riešenie centrálneho zásobovania teplom a teplou vodou pre bytové jednotky alebo menšie domy pripojené k sieti centrálneho zásobovania teplom. Teplo sa automaticky reguluje podľa vonkajšej teploty, aby sa dosiahlo požadovanej teploty pre príjemný pobyt v interiéri.

Udávame smer vo vykurovaní a chladení

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.