Čistenie hydraulického oleja

Zariadenie na čistenie oleja Alfa Laval účinne odstraňuje častice a vodu. Voda alebo častice môžu spôsobiť poruchy systémov dodávky mazacieho oleja. Ak hrozia výpadky vo výrobe v dôsledku znečistenia, je účinné mazanie úplne zásadné.

Hydraulic oil cleaning 640x360

Zníženie spotreby oleja

Systémy čistenia oleja Alfa Laval predlžujú životnosť oleja, a tým znižujú jeho celkovú spotrebu. Mnohé filtre sa môžu používať dlhšiu dobu, čím sa znížia prevádzkové náklady.

Hydraulický olej

Lisy, dierovačky, stavebné stroje, obrábacie stroje, valcovacie linky, atď., vyžadujú dokonale pracujúci hydraulický systém. Základom sú čisté hydraulickej kvapaliny.

Vyššia produktivita a nižšie prevádzkové náklady

Voda spôsobuje upchávanie filtračnej vložky a má tiež vplyv na rôzne mazacie prísady v oleji. Preto je dôležité z oleja alebo zo systému odstrániť obsiahnutú vodu a odviesť abrazívne častice. Spoločnosť Alfa Laval dodáva separačné moduly, ktoré túto úlohu vo vašej výrobe dokonale splnia. Dodávame ako mobilné čistiace jednotky, tak separátory pre väčšie hydraulické systémy. Naše separátory sa vyznačujú vyššou produktivitou a nižšími prevádzkovými nákladmi a zároveň spĺňajú prísne požiadavky legislatívy na ochranu životného prostredia, takže vám šetria čas a peniaze.

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.