Ploché displeje

Segment plochých displejov zahŕňa stále rastúci počet technológií elektronického vizuálneho zobrazenia. Tieto displeje sú ľahšie a tenšie ako tradičné televízne prijímače a obrazovky na báze katódových trubíc (CRT displeja). V mnohých oblastiach použitia, najmä v prípade prenosných zariadení, ako sú notebooky, mobilné telefóny alebo digitálne fotoaparáty, sú nedostatky zobrazenie kompenzované prenosnosťou.

Flat panel display 640x360

Správny výber ako základ riešenia pre vykurovanie a chladenie

Unikátne materiály, ktoré spoločnosť Alfa Laval vyberá na základe svojich dlhoročných skúseností, sú zárukou vysokej čistoty pri výrobe, zníženie rizika kontaminácie ultračistej vody, odolnosti voči agresívnym médiám a dlhej životnosti. Spoločnosť Alfa Laval dodá správny výmenník tepla každému výrobcovi polovodičov presne podľa jeho požiadaviek.

Pokročilé riešenia pre prenos tepla

Spoločnosť Alfa Laval je lídrom v oblasti technológie prenosu tepla. Máme veľká výskumné a vývojové centrá, vlastné laboratórium pre vývoj materiálov a bohaté skúsenosti s ich výberom. Naše riešenia sú zárukou dlhej životnosti materiálov a prínosu pre výrobu našich zákazníkov. Pomáhame napríklad minimalizovať riziko kontaminácie ultračistej vody.

Rozsiahla ponuka výrobkov

Spoločnosť Alfa Laval ponúka široký rad mimoriadne spoľahlivých výmenníkov tepla s rôznou veľkosťou a kapacitou az rôznych materiálov. Naše výrobky sú vysoko účinné pri rekuperácii tepla a majú nízku spotrebu elektrickej energie a vody. Môžete sa spoľahnúť, že vám dodáme správny výmenník tepla pre každé použitie. Máme vlastné prísne zásady ochrany životného prostredia a dodržiavania kvality a naša výroba prebieha podľa noriem ISO 9000 a ISO 14000.

Kvalifikovaní predajcovia

Naši predajcovia sa veľmi dobre orientujú v problematike výroby polovodičov. Odborníci spoločnosti Alfa Laval vám ochotne poskytnú ďalšie informácie o našej ponuke a navrhnú vám optimálne riešenie pre prenos tepla pre konkrétne úlohy pri výrobe polovodičov.

Rýchla a spoľahlivá podpora na celom svete

Vďaka našej globálnej sieti partnerov a predajcov a vysoko účinnému systému dodávateľov môžeme ponúknuť rýchle a spoľahlivé dodávky presne na čas aj v prípade tých najväčších projektov. Celosvetová servisná sieť ponúka servisné služby a náhradné diely pre výmenníky tepla od spoločnosti Alfa Laval a iných výrobcov s non-stop prevádzkou pre skutočnú pohodu na prácu.