Komerčné chladenie

V chladiacich systémoch obytných aj komerčných budov sa používajú výmenníky Alfa Laval –klimatizačné systémy (chillery), príprava teplej vody (kotly/solárna energia), tepelné čerpadlá a systémy chladenia prov přepravě přepravu.

commercial refrigeration 640x360

Čerstvé potraviny každý deň

S viac ako 80 rokmi skúseností s vývojom výmenníkov tepla Alfa Laval vie, čo to znamená dodávať energeticky účinné technické riešenia pre každú aplikáciu. Naša značka je symbolom výkonnosti a naším cieľom je poskytnúť vám tie najlepšie výrobky a technické riešenia pre vaše podnikanie. Vyvíjame vysoko štandardizované rady výrobkov, ktorým priraďujeme čísla pre jednoduchý výber a rýchlu dodávku. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám dodáme vždy to správne riešenie.

 

Technické riešenia pripravené čeliť budúcim výzvam

Naše energeticky úsporné riešenia pre chladiarenstvo vyvíjame podľa dnešných požiadaviek v priemysle a prispôsobujeme ich tak, aby spĺňali aj budúce medzinárodné požiadavky na chladivá a emisie. Výmenníky tepla Alfa Laval sú certifikované podľa ďalej uvedených zákonov a noriem.

  • Energetická účinnosť - naše výrobky a technické riešenia šetria energiu, znižujú náklady a obstoja aj v budúcnosti.
  • Vysoká spoľahlivosť - Alfa Laval je výrobcom kvalitných komponentov s viac ako 80 rokmi skúseností v oblasti technológií prenosu tepla a viac ako 5 000 inštaláciami po celom svete.
  • Jednoduché a ľahko dostupné výrobky - ponúkame kompatibilný, plne štandardizovaný rad výrobkov , ktorý je dostupný na sklade. Naše produkty možno ľahko vybrať a inštalovať. Nezáleží na tom, v ktorom štáte pôsobíte - sme blízko vás pripravení pomôcť.

Chladiče vzduchu Alfa Laval Optigo

 

Komerčné chladiče vzduchu pre lepšie a účinnejšie chladenie s nižšou spotrebou elektrickej energie

Ďalšie informácie

Distribútori pre aplikácie vykurovania a chladenia

Distribútori Alfa Laval so skvelým prehľadom o výrobkoch vám poskytnú prvotriedne služby, aby ste získali presne ten produkt, ktorý je najvhodnejší pre vašu aplikáciu.

Ďalšie informácie

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Refrigeration distribution programme