Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Industrial refrigeration

Spoločnosť Alfa Laval ponúka moderné, energeticky úsporné riešenia pre chladiarenstvo, chladenie mraziarní a chladiarní, chladenie v priemyselných budovách alebo chladenie klzísk. Pre potravinárstvo ponúkame vysoko účinné vzduchové chladiče, ktoré je možné používať spoločne s doskovými výmenníkmi tepla. Naše zariadenia nájdu uplatnenie v širokom spektre aplikácií od chladenia na bitúnku alebo pri spracovaní rýb a mäsa až po klimatizovanie skladísk čerstvých potravín.

  • Související výrobky
  • Related services
Vše Doskové výmenníky tepla Rúrkové výmenníky tepla Výmenníky tepla sa stíraným povrchom Vzduchové výmenníky tepla s žebrovkou

Riešenie pre každú aplikáciu

Na skladovanie poľnohospodárskych výrobkov - zeleniny, zemiakov, ovocia - ponúkajú vzduchové chladiče Alfa Laval perfektný pomer medzi kapacitou / prietokom vzduchu na vytvorenie optimálneho prostredia pre každý typ komodity. Napríklad chladiče Alfa Laval určené do dozrievarní banánov sa používajú na optimalizáciu jednotlivých fáz citlivého procesu dozrievania

V moderných záhradníckych zariadeniach na pestovanie kvetín sa špeciálne vzduchové výmenníky tepla Alfa Laval používajú na chladenie a ohrev vzduchu v skleníkoch. Tieto systémy významne pozdvihnú ako rozsah, tak kvalitu výroby pri súčasnom znížení spotreby elektrickej energie a prevádzkových nákladov.

Nový celozváraný rozoberateľný doskový výmenník tepla s vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie.

Prednosti výrobku

Nové chladiče vzduchu vyvinuté pre použitie v priemyselných aplikáciách.

Prednosti výrobku 

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Priemyselné chladenie