Commercial refrigeration

V chladiacich systémoch obytných aj komerčných budov sa používajú výmenníky Alfa Laval –klimatizačné systémy (chillery), príprava teplej vody (kotly/solárna energia), tepelné čerpadlá a systémy chladenia prov přepravě přepravu.

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Refrigeration distribution programme

Čerstvé potraviny každý deň

S viac ako 80 rokmi skúseností s vývojom výmenníkov tepla Alfa Laval vie, čo to znamená dodávať energeticky účinné technické riešenia pre každú aplikáciu. Naša značka je symbolom výkonnosti a naším cieľom je poskytnúť vám tie najlepšie výrobky a technické riešenia pre vaše podnikanie. Vyvíjame vysoko štandardizované rady výrobkov, ktorým priraďujeme čísla pre jednoduchý výber a rýchlu dodávku. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám dodáme vždy to správne riešenie.

 

Technické riešenia pripravené čeliť budúcim výzvam

Naše energeticky úsporné riešenia pre chladiarenstvo vyvíjame podľa dnešných požiadaviek v priemysle a prispôsobujeme ich tak, aby spĺňali aj budúce medzinárodné požiadavky na chladivá a emisie. Výmenníky tepla Alfa Laval sú certifikované podľa ďalej uvedených zákonov a noriem.

  • Energetická účinnosť - naše výrobky a technické riešenia šetria energiu, znižujú náklady a obstoja aj v budúcnosti.
  • Vysoká spoľahlivosť - Alfa Laval je výrobcom kvalitných komponentov s viac ako 80 rokmi skúseností v oblasti technológií prenosu tepla a viac ako 5 000 inštaláciami po celom svete.
  • Jednoduché a ľahko dostupné výrobky - ponúkame kompatibilný, plne štandardizovaný rad výrobkov , ktorý je dostupný na sklade. Naše produkty možno ľahko vybrať a inštalovať. Nezáleží na tom, v ktorom štáte pôsobíte - sme blízko vás pripravení pomôcť.

Chladiče vzduchu Alfa Laval Optigo

 

Komerčné chladiče vzduchu pre lepšie a účinnejšie chladenie s nižšou spotrebou elektrickej energie

Ďalšie informácie

Distribútori pre aplikácie vykurovania a chladenia

Distribútori Alfa Laval so skvelým prehľadom o výrobkoch vám poskytnú prvotriedne služby, aby ste získali presne ten produkt, ktorý je najvhodnejší pre vašu aplikáciu.

Ďalšie informácie

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Komerčné chladenie

Kontaktní osoba