Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Vykurovanie

Spoločnosť Alfa Laval poskytuje energeticky hospodárne riešenia pre vykurovanie bytových jednotiek, domov, komerčných budov, priemyselných závodov alebo verejných budov. Naším cieľom je optimalizácia podmienok; od pohodlného, teplého interiéru a príjemne teplej bazénovej vody až po prípravu teplej vody.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Related services

Šetrné hospodárenie s energiou

Naše riešenia podporujú šetrné zaobchádzanie s energiami bez ohľadu na zdroj tepla. Napríklad v lete, keď sa systém vykurovania budovy nepoužíva v plnej miere, sa môže nevyužitý výkon použiť na vykurovanie vonkajšieho bazéna. Rekuperácia tepla pri výrobe alebo iných prevádzkových činnostiach pre vykurovanie budov potom predstavuje ďalšie energeticky úsporné opatrenie, ktoré znižuje náklady.

Využitie energie z obnoviteľných zdrojov

Spoločnosť Alfa Laval používa vo svojich energeticky úsporných riešeniach pre vykurovanie obnoviteľné zdroje energie vždy, keď je to možné. Energia z recyklovaných alebo obnoviteľných zdrojov, napríklad geotermálnej alebo solárnej energie, sa môžu v systémoch vykurovania často použiť ako alternatívny alebo doplnkový zdroj energie.

V našej príručke "Riešenia pre vykurovanie a chladenie" nájdete kompletné informácie o našej ponuke.

Ďalšie informácie

 

 

 

AHRI certifikácia

Zapojte sa spoločne s nami do diskusie na verejnom webinári!

Kedy: 21.9. 2016 

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Vykurovanie