Spoločnosť Alfa Laval poskytuje energeticky hospodárne riešenia pre vykurovanie bytových jednotiek, domov, komerčných budov, priemyselných závodov alebo verejných budov. Naším cieľom je optimalizácia podmienok; od pohodlného, teplého interiéru a príjemne teplej bazénovej vody až po prípravu teplej vody.

360 ° portfólio servisných služieb

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Šetrné hospodárenie s energiou

Naše riešenia podporujú šetrné zaobchádzanie s energiami bez ohľadu na zdroj tepla. Napríklad v lete, keď sa systém vykurovania budovy nepoužíva v plnej miere, sa môže nevyužitý výkon použiť na vykurovanie vonkajšieho bazéna. Rekuperácia tepla pri výrobe alebo iných prevádzkových činnostiach pre vykurovanie budov potom predstavuje ďalšie energeticky úsporné opatrenie, ktoré znižuje náklady.

Využitie energie z obnoviteľných zdrojov

Spoločnosť Alfa Laval používa vo svojich energeticky úsporných riešeniach pre vykurovanie obnoviteľné zdroje energie vždy, keď je to možné. Energia z recyklovaných alebo obnoviteľných zdrojov, napríklad geotermálnej alebo solárnej energie, sa môžu v systémoch vykurovania často použiť ako alternatívny alebo doplnkový zdroj energie.

V našej príručke "Riešenia pre vykurovanie a chladenie" nájdete kompletné informácie o našej ponuke.

Ďalšie informácie

 

 

 

AHRI certifikácia

Zapojte sa spoločne s nami do diskusie na verejnom webinári!

Kedy: 21.9. 2016 

Udávame smer vo vykurovaní a chladení

Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce výsledky

Požadovať informácie

Vyžiadať si cenovú ponuku pre Vykurovanie

Kontaktná osoba