Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Klimatizačné systémy a tepelné čerpadlá

Nákupné centrá, verejné budovy, hotely, kancelárske komplexy, športové centrá, korčuliarske dráhy alebo zastrešené lyžiarske svahy na celom svete chladí zariadenie Alfa Laval. Každé riešenie sa môže skladať z rôznych typov chladív, zostáv a klimatizačných jednotiek. Stále dôležitejším kritériom je minimalizácia dopadu na životné prostredie.

  • Související výrobky
  • Related services
Vše Doskové výmenníky tepla Riešenie pre vykurovanie a chladenie Rúrkové výmenníky tepla Vzduchové výmenníky tepla s žebrovkou

Zachovanie optimálnej vnútornej teploty

V samotných klimatizačných chilleroch používajú rôzni výrobcovia systémov výparníky a /alebo kondenzátory, či spájkované doskové alebo rúrkové výmenníky tepla Alfa Laval.

Vo väčších budovách sa k tomu pridávajú rozoberateľné doskové výmenníky tepla Alfa Laval – pre systémy chladenia a vykurovania s veľmi malým teplotným priblížením. Na odvádzanie nadbytočného tepla sa na strechu umiestňujú suché chadiče, alebo kondenzátory Alfa Laval.

 

Spoločnosť Alfa Laval ponúka kompletné portfólio servisných služieb pre zachovanie prvotriedne kondície vášho zariadenia.

Kontaktujte nás a zistite ako zvýšiť výkonnosť vašich zariadení.

 

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Klimatizačné systémy a tepelné čerpadlá