Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Biotechnológia

Produkcia liekov na báze proteínov je dôležitým a rýchlo sa rozvíjajúcom sektorom biofarmaceutického priemyslu. Výroba vakcín proti vírusom, monoklonálnych protilátok, glykoproteínov, liečiv a ďalších liekov vyžaduje účelové systémy pre šetrnú ,avšak účinnú fermentáciu, zber a čistenie. Úspešná výroba vyžaduje hygienické zariadenia pre šetrnú dopravu buniek s elimináciou rizika znečistenia a maximálnym výnosom.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Related services

Moderné riešenie pre biotechnologickú výrobu

Biofarmaceutické spoločnosti sa stretávajú s rôznymi problémami, ako sú predpisy, tlak na inovácie a maximálnu zisky. Spoločnosť Alfa Laval disponujúci znalosťami biotechnologických postupov pomáha tieto problémy prekonať modernými zariadeniami s garantovaným hygienickým spracovaním, nízkymi prevádzkového náklady a minimálnym nebezpečenstvom kontaminácie. Naše zariadenie s jednoduchým prispôsobením pre pilotné projekty aj komerčné výrobu sú zárukou bezpečnej, súvislé a efektívne výroby a prispievajú k rastu výrobných ziskov.

  • Kompletný rad zariadení k šetrnému spracovaniu sa ľahkým rozšírením pilotného projektu na plnohodnotný výrobný systém.
  • Pri použití hygienických a spoľahlivých zariadení na výrobu podľa cGMP sa môžete spoľahnúť na naše skúsenosti, znalosti, inštalácie na kľúč, podporu pre plnú validáciu a kompletnú dokumentáciu.
  • Plne monitorované zariadenia s jednoduchým CIP čistením a sterilizáciou pre hygienické spracovanie bunkových kultúr.360 ° portfólio servisných služieb Alfa Laval pre podporu dlhej životnosti výrobkov pre hygienické aplikácie Alfa Laval. Kontaktujte nás

Aktuálne informácie o dôležitých otázkach udržateľnosti a príležitostiach vo vašom odvetví a vašej výrobe.

Ďalšie informácie

Príbehy zákazníkov Zobrazit více

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Biotechnológia