Výroba finálnych liečiv

Výroba spoľahlivých a konzistentných liečiv vyžaduje správnu formuláciu. Zároveň s tým sa musí zabezpečiť efektivita výroby s maximálnym množstvom vyrobených výrobkov a splnenie zákonných požiadaviek. Spoločnosť Alfa Laval ponúka svoje dlhoročné skúsenosti s výrobou liečiv a široké spektrum hygienických zariadení spĺňajúcich najprísnejšie požiadavky na spracovanie finálnych liečiv.

Final formulation 640x360

Výroba finálnych liečiv

Výroba liečiv je náročná najmä vo fáze finálnej formulácie liečiv - od vývoja efektívnejších a ekonomickejších postupov až po zachovanie stability a účinnosti výrobku. Vytvorenie robustnej formulácie - v tekutej liekovej forme, pevnej liekovej forme alebo jednodávkovej či viacdávkovej liekovej forme - si vyžaduje postupy, ktoré podporia stabilitu a zachovajú bezpečnosť, legitímnosť, efektívnosť, kvalitu a čistotu liečiv.

Spoločnosť Alfa Laval ako uznávaný partner výrobcov liečiv ponúka široký rad zariadení určených pre hygienické aplikácie. Meranie, čerpanie, separácia, ohrev, chladenie, miešanie alebo mixovanie, automatizácia, riadenie a čistenie pre kľúčové fázy výroby - spoločnosť Alfa Laval ponúka takmer všetko, čo je potrebné pre výrobu finálneho liečivá. Všetky komponenty sa navyše dodávajú s kompletnou farmaceutickou dokumentáciou podľa zásad správnej dokumentácie GDP (Good documentation practices). Pre ultračistá čerpadlá, ventily, vybavenie nádrží a výmenníky tepla Alfa Laval dodávame dokumentáciu Q-doc s garanciou kompletné sledovateľnosti všetkých komponentov zariadení prichádzajúcich do styku s výrobkom.

Why choose Alfa Laval?

  • Increase uptime and production yields
  • Ease commissioning, qualification, cleaning and service
  • Comply with all relevant standards and cGMP
  • Provide in-batch and batch-to-batch consistency
  • Safeguard product characteristics and quality
  • Protect the integrity of the finished product
  • Combine maximum hygiene with maximum efficiency
  • Reduce energy and water consumption

360° portfólio servisných služieb360 ° portfólio servisných služieb Alfa Laval pre podporu dlhej životnosti výrobkov pre hygienické aplikácie Alfa Laval. Kontaktujte nás

Informačný materiál: Ozdravovací starostlivosť pre vaše podnikanie

Brochure: Expect more - Alfa Laval Pharma-line and Pharma-X