Alfa Laval - prajeme Vám krásne sviatky 2021

Odhodlaní tvoriť žiarivejšiu budúcnosť

Tento rok sa blíži ku koncu. Ako vždy, aj teraz by sme Vám chceli srdečne poďakovať za spoluprácu v roku 2021. Tešíme sa na pokračujúcu a prosperujúcu spoluprácu, ktorá sa zameria na vývoj špičkových, udržateľných riešení, ktoré zabezpečia lepšiu budúcnosť pre ľudí a našu planétu.

A dúfame, že sa nám to podarí spoločne. V minulom roku výmenníky tepla Alfa Laval ušetrili našim zákazníkom v ich energeticky úsporných aplikáciách celkovo 50 GW energie. Tieto úspory znížili ročné emisie uhlíka o 25 miliónov ton, čo je o niečo viac ako celkové emisie mesta Paríž. Kompenzácia klimatických zmien je v súčasnosti dôležitou témou... a to by nebolo možné bez silných partnerstiev.

Prajeme Vám krásne sviatky!

Partnerstvá na urýchlenie Vašej udržateľnosti

Každý ušetrený kW energie má rovnakú hodnotu ako výroba jedného nového kW čistej energie. V spoločnosti Alfa Laval vieme, ako zefektívniť vaše procesy - a zvýšiť ich udržateľnosť. Už viac ako 90 rokov vyvíjame doskové výmenníky tepla na optimalizáciu prenosu tepla v aplikáciách vykurovania a chladenia.

V tomto videu sa dozviete, ako naše inovatívne riešenia už podporujú zvýšenú potrebu zákazníkov v oblasti energetickej účinnosti a znižovania emisií.

Ďalšie informácie o riešeniach energetickej účinnosti spoločnosti Alfa Laval