Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Náhradné diely

Bezkonkurenčná kvalita od spoločnosti Alfa Laval

Keď prídu na rad náhradné diely, kvalitným náhradným dielom od spoločnosti Alfa Laval sa nič nevyrovná. Vďaka rýchlemu a ľahkému prístupu k najširšej ponuke vysokokvalitných náhradných dielov môžete dlhodobo zvýšiť svoju produktivitu, maximalizovať prevádzkyschopnosť a ušetriť čas a peniaze.

Alfa Laval Spare PartsBezkonkurenčná kvalita

Náhradné diely Alfa Laval konštruované a vyrábané s dôrazom na odolnosť, spoľahlivosť, produktivitu, šetrnosť k životnému prostrediu a dlhú životnosť sa vyznačujú prvotriednym výkonom. Náhradné diely Alfa Laval sa vyrábajú podľa presných parametrov a svojou kvalitou sa osvedčili nielen v našich skúšobných laboratóriách, ale aj vo výrobných linkách na celom svete.                                        

Naše náhradné diely s doloženou certifikáciou stále vyvíjame tak, aby spĺňali najprísnejšie normy a predpisy, ako napríklad nariadenia REACH. Na žiadosť zákazníka môže spoločnosť Alfa Laval pre kľúčové náhradné diely určené na použitie vo výrobe potravín, v biotechnologickom a farmaceutickom priemysle, v lodiarskom priemysle a vo výrobe jadrovej elektriny, dodať certifikát potvrdzujúci úplnú dohľadateľnosť jednotlivých komponentov.

Použitím náhradných dielov Alfa Laval nielen ušetríte peniaze, ale tiež účinne podporíte prevádzkovú spoľahlivosť svojho výrobného zariadenia, maximalizujete prevádzkyschopnosť a minimalizujete prestoje.

Najnižšie celkové prevádzkové náklady

Použitie náhradných dielov Alfa Laval garantuje najnižšie možné celkové prevádzkové náklady počas celej životnosti kvalitných zariadení Alfa Laval. Získate istotu správnych náhradných dielov v správnom obale, v správnej veľkosti a so správnymi pokynmi. Touto starostlivosťou si vaše zariadenie zachová svoju hodnotu počas celej svojej prevádzkovej životnosti.

Alfa Laval Spare PartsNon-stop dostupnosť

Náhradné diely Alfa Laval sú k dispozícii non-stop po celom svete. Vďaka našej celosvetovej servisnej sieti máte jednoduchý prístup k našim skladovým zásobám náhradných dielov v ôsmich hlavných distribučných centrách Alfa Laval na celom svete. Autorizovaní distribútori Alfa Laval ďalej ponúkajú rýchly prístup k miestnym skladovým zásobám náhradných dielov - to platí najmä pre čerpadlá a ventily.

Spoločnosť Alfa Laval udržuje rozsiahle skladové zásoby náhradných dielov pre naše aktuálne výrobky a niektoré historické náhradné diely, ktoré sú staré až 100 rokov.

Náš skladový systém obsahuje bohaté informácie, ako sú technické parametre a dostupnosť pre viac ako 450 tisíc náhradných dielov. Máme na sklade viac ako 50 tisíc unikátnych náhradných dielov.

How can we help you?Please contact us with any queries or questions.

Contact us


Alfa Laval Exclusive StockNa základe zmluvy o výhradnom uskladnení uzatvorenej so spoločnosťou Alfa Laval vyhradíme pre vás kľúčové náhradné diely a uskladníme ich v jednom z našich distribučných centier alebo na inom vhodnom mieste. Za diely zaplatíte až ich budete potrebovať. Odoslanie v deň objednania skracuje prestoje a poskytne vám pokojnejšie čakanie na nové diely.

  • Pohotovostný / Havarijné servisné služby. Pri neplánovaných poruchách prijímame objednávky náhradných dielov tiež mimo pracovnej doby, aby sme minimalizovali vaše prestoje.
  • Servisné sady. Ponúkame sady pre uvedenie zariadenia do prevádzky, modernizáciu, preventívnu údržbu, priebežný servis a kontroly, veľký servis a generálne opravy, ktoré sa ľahko aplikujú a podporia vašu produktivitu. Každá sada obsahuje všetky požadované diely pre konkrétny servisný zásah. Pomocné a modernizačné sady môžete objednávať v distribučných centrách Alfa Laval. Tieto sady zjednodušujú objednávky náhradných dielov a sú zárukou toho, že budete mať všetky požadované diely na vykonanie vybraného servisného zákroku.
  • Výmena. Renovované náhradné diely pre odstredivky na zvýšenie dostupnosti, zníženie nákladov, rýchle vykonanie zmien a obmedzenie prestojov.