Prenos tepla

Výmenníky tepla so stieraným povrchom

Prevádzkové riešenie

Ochrana životného prostredia

Riešenie pre čistenie spalín v lodiarskom priemysle

Riešenie pre chladiarenstvo

Riešenie pre spracovanie proteínov

Riešenie pre spracovanie rastlinných olejov

Riešenie pre záťažovú vodu

Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Flat panel displays

Segment plochých displejov zahŕňa stále rastúci počet technológií elektronického vizuálneho zobrazenia. Tieto displeje sú ľahšie a tenšie ako tradičné televízne prijímače a obrazovky na báze katódových trubíc (CRT displeja). V mnohých oblastiach použitia, najmä v prípade prenosných zariadení, ako sú notebooky, mobilné telefóny alebo digitálne fotoaparáty, sú nedostatky zobrazenie kompenzované prenosnosťou.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Related services

Správny výber ako základ riešenia pre vykurovanie a chladenie

Unikátne materiály, ktoré spoločnosť Alfa Laval vyberá na základe svojich dlhoročných skúseností, sú zárukou vysokej čistoty pri výrobe, zníženie rizika kontaminácie ultračistej vody, odolnosti voči agresívnym médiám a dlhej životnosti. Spoločnosť Alfa Laval dodá správny výmenník tepla každému výrobcovi polovodičov presne podľa jeho požiadaviek.

Pokročilé riešenia pre prenos tepla

Spoločnosť Alfa Laval je lídrom v oblasti technológie prenosu tepla. Máme veľká výskumné a vývojové centrá, vlastné laboratórium pre vývoj materiálov a bohaté skúsenosti s ich výberom. Naše riešenia sú zárukou dlhej životnosti materiálov a prínosu pre výrobu našich zákazníkov. Pomáhame napríklad minimalizovať riziko kontaminácie ultračistej vody.

Rozsiahla ponuka výrobkov

Spoločnosť Alfa Laval ponúka široký rad mimoriadne spoľahlivých výmenníkov tepla s rôznou veľkosťou a kapacitou az rôznych materiálov. Naše výrobky sú vysoko účinné pri rekuperácii tepla a majú nízku spotrebu elektrickej energie a vody. Môžete sa spoľahnúť, že vám dodáme správny výmenník tepla pre každé použitie. Máme vlastné prísne zásady ochrany životného prostredia a dodržiavania kvality a naša výroba prebieha podľa noriem ISO 9000 a ISO 14000.

Kvalifikovaní predajcovia

Naši predajcovia sa veľmi dobre orientujú v problematike výroby polovodičov. Odborníci spoločnosti Alfa Laval vám ochotne poskytnú ďalšie informácie o našej ponuke a navrhnú vám optimálne riešenie pre prenos tepla pre konkrétne úlohy pri výrobe polovodičov.

Rýchla a spoľahlivá podpora na celom svete

Vďaka našej globálnej sieti partnerov a predajcov a vysoko účinnému systému dodávateľov môžeme ponúknuť rýchle a spoľahlivé dodávky presne na čas aj v prípade tých najväčších projektov. Celosvetová servisná sieť ponúka servisné služby a náhradné diely pre výmenníky tepla od spoločnosti Alfa Laval a iných výrobcov s non-stop prevádzkou pre skutočnú pohodu na prácu.

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Flat panel displays