Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Fotovoltaický priemysel

Fotovoltaika (PV) premieňa slnečnú energiu na jednosmerný elektrický prúd, k čomu sa používajú polovodivé materiály s fotovoltaickým účinkom. Fotovoltaický systém sa skladá zo solárnych panelov tvorených solárnymi článkami, ktoré dodávajú použiteľnú slnečnú energiu. Výroba elektrickej energie zo solárnych panelov je čistá a udržateľná technológia výroby energie, ktorá využíva najdostupnejšie a široko dostupný zdroj obnoviteľnej energie - slnko.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Related services

Správny výber ako základ riešenia pre vykurovanie a chladenie

Unikátne materiály, ktoré spoločnosť Alfa Laval vyberá na základe svojich dlhoročných skúseností, sú zárukou vysokej čistoty pri výrobe, zníženie rizika kontaminácie ultračistej vody, odolnosti voči agresívnym médiám a dlhej životnosti. Spoločnosť Alfa Laval dodá správny výmenník tepla každému výrobcovi polovodičov presne podľa jeho požiadaviek.

Pokročilé riešenia pre prenos tepla

Spoločnosť Alfa Laval je lídrom v oblasti technológie prenosu tepla. Máme veľká výskumné a vývojové centrá, vlastné laboratórium pre vývoj materiálov a bohaté skúsenosti s ich výberom. Naše riešenia sú zárukou dlhej životnosti materiálov a prínosu pre výrobu našich zákazníkov. Pomáhame napríklad minimalizovať riziko kontaminácie ultračistej vody.

Rozsiahla ponuka výrobkov

Spoločnosť Alfa Laval ponúka široký rad mimoriadne spoľahlivých výmenníkov tepla s rôznou veľkosťou a kapacitou az rôznych materiálov. Naše výrobky sú vysoko účinné pri rekuperácii tepla a majú nízku spotrebu elektrickej energie a vody. Môžete sa spoľahnúť, že vám dodáme správny výmenník tepla pre každé použitie. Máme vlastné prísne zásady ochrany životného prostredia a dodržiavania kvality a naša výroba prebieha podľa noriem ISO 9000 a ISO 14000.

Kvalifikovaní predajcovia

Naši predajcovia sa veľmi dobre orientujú v problematike výroby polovodičov. Odborníci spoločnosti Alfa Laval vám ochotne poskytnú ďalšie informácie o našej ponuke a navrhnú vám optimálne riešenie pre prenos tepla pre konkrétne úlohy pri výrobe polovodičov.

Rýchla a spoľahlivá podpora na celom svete

Vďaka našej globálnej sieti partnerov a predajcov a vysoko účinnému systému dodávateľov môžeme ponúknuť rýchle a spoľahlivé dodávky presne na čas aj v prípade tých najväčších projektov. Celosvetová servisná sieť ponúka servisné služby a náhradné diely pre výmenníky tepla od spoločnosti Alfa Laval a iných výrobcov s non-stop prevádzkou pre skutočnú pohodu na prácu.

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Fotovoltaický priemysel