Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Biotechnológia

Produkcia liekov na báze proteínov je dôležitým a rýchlo sa rozvíjajúcom sektorom biofarmaceutického priemyslu. Výroba vakcín proti vírusom, monoklonálnych protilátok, glykoproteínov, liečiv a ďalších liekov vyžaduje účelové systémy pre šetrnú ,avšak účinnú fermentáciu, zber a čistenie. Úspešná výroba vyžaduje hygienické zariadenia pre šetrnú dopravu buniek s elimináciou rizika znečistenia a maximálnym výnosom.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Related services

Moderné riešenie pre biotechnologickú výrobu

Biofarmaceutické spoločnosti sa stretávajú s rôznymi problémami, ako sú predpisy, tlak na inovácie a maximálnu zisky. Spoločnosť Alfa Laval disponujúci znalosťami biotechnologických postupov pomáha tieto problémy prekonať modernými zariadeniami s garantovaným hygienickým spracovaním, nízkymi prevádzkového náklady a minimálnym nebezpečenstvom kontaminácie. Naše zariadenie s jednoduchým prispôsobením pre pilotné projekty aj komerčné výrobu sú zárukou bezpečnej, súvislé a efektívne výroby a prispievajú k rastu výrobných ziskov.

  • Kompletný rad zariadení k šetrnému spracovaniu sa ľahkým rozšírením pilotného projektu na plnohodnotný výrobný systém.
  • Pri použití hygienických a spoľahlivých zariadení na výrobu podľa cGMP sa môžete spoľahnúť na naše skúsenosti, znalosti, inštalácie na kľúč, podporu pre plnú validáciu a kompletnú dokumentáciu.
  • Plne monitorované zariadenia s jednoduchým CIP čistením a sterilizáciou pre hygienické spracovanie bunkových kultúr.360 ° portfólio servisných služieb Alfa Laval pre podporu dlhej životnosti výrobkov pre hygienické aplikácie Alfa Laval. Kontaktujte nás

Aktuálne informácie o dôležitých otázkach udržateľnosti a príležitostiach vo vašom odvetví a vašej výrobe.

Ďalšie informácie

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Biotechnológia